Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faziletli lisans eğitimini Itibar özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Teşkilat düzında İstanbul Vazıh Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek bölümünde bellik yapılışu, yönetimi, stratejik bellik planlaması ve Türkiye’de ilk defa önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise yapılanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze derece yetişek bölümünde sülale olarak biröte markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En oylumlu ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden esaslayarak cihan geneline yaymaktır.

Eğitim, spor, zanaat, bilimsel alanlarda ulusal ve uluslararası hareketli çallıkışmalar yürüten KALKO, biröte futbol, basketbol köleübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl reislik yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde mevzi aldığı Oylumluçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin kanatı saf Türkiye’nin en oylumlu özel mektep ve ağırşak derneği olan TÖDER’de 6 yıldır dümen kurulunda mevzi almaktadır.

KALKO, yetişek düzında yaptığı sükselı duhulimlerden dolayı biröte cemiyet, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Eğitim Girişimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu sosyal yardımlaşma vakfında yetişek düzında projeler yürütmektedir. Her yıl biröte öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Resul Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve iptidai ile bile öğretmenleriçin lojman yaptırıp Milli Eğitim Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sinopotobusbiletleri.name.tr/ https://gaziantepwebtasarimseo.name.tr/ https://guvenlisifre.name.tr/ https://japoncatercume.name.tr/ https://esyadepolama.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al