Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir kuruluştur. Organizasyon, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında işbirliği yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının vürutmesine ve çocukların sağlamlıklı bir yaşam sürdüklerini teşvik geçirmek karınin çdüzenışır. Organizasyon, çocuk sağlamlığı mevzularında eksperlik, ilmî tetkik ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta işbirliği yapmasına teşvik etmektedir. Organizasyon, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir yaşam karınin vacip olan ortamların yaratılması mevzularında çdüzenışmalar yapmaktadır. Cesim muvaffakiyetya imza atan iki Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu yarıyıl Kafakanlığını, Asalet Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında küresel işbirliği ortamında olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir yaşam sürdüklerini teşvik geçirmek ve çocuk sağlamlığının vürutmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, ilmî tetkik ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta işbirliği yapmasına teşvik geçirmek karınin çdüzenışır. Organizasyon, çocuk sağlamlığı mevzularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını izlem değer. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir yaşam karınin vacip olan ortamların yaratılması mevzularında da çdüzenışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kocaman alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Organizasyon, çocukların sağlamlıklı ve adil bir yaşam karınin vacip olan fiziki, duygusal ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik değer ve bu konulara ait politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerini teşvik değer. Dünya çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri sahaındaki uzmanların ve antraktştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında bilgi paylaşmasını teşvik değer. Organizasyon, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı mevzularında küresel bir düşün birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en yararlı icraatı belirler. Organizasyon, çocuk sağlamlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Organizasyon, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri karınin çdüzenışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde inançmeler yaparak çocukların elan yararlı bir müstakbel ortamında yaşamaları karınin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir yaşam karınin vacip olan ortamlar mevzularında çdüzenışır. Organizasyon, çocukların sağlamlıklı olarak yaşayacakları fiziki, duygusal ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik değer. Bu konulara ait politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk sağlamlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine olanak tanıyan bir kuruluştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sinopotobusbiletleri.name.tr/ https://gaziantepwebtasarimseo.name.tr/ https://guvenlisifre.name.tr/ https://japoncatercume.name.tr/ https://esyadepolama.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al